Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Mass-uri:::..

In jos

..:::Mass-uri:::.. Empty ..:::Mass-uri:::..

Mesaj  Admin Joi Sept 03, 2009 2:53 am

1.DRAGI OBSEDATI DE MASSURI CITITI SI INVATATI --> Aviz pentru amatorii de massuri: 1. Directorul de la Yahoo nu inchide Yahoo-ul ... nu'i atat de prost 2. Nu e nici un copil cu grupa sanguina abcxyz care moare de plictiseala acuta in Koreea comunista... 3. Nu iti apare iubirea adevarata pe monitor daca restartezi de 5 ori compu, sari de 3 ori pe geam si iti omori toata familia cu o surubelnitza 4. Rugam toti amatorii de mass sa fie dragutzi si sa se sinucida, sau sa roage pe cineva sa ii execute... Multumim, Directia anti-tembelism (da mai departe dak esti de acord cu mine)

2.Ultima ştire din Irak: كأننا عشرون مستحيل في اللّد ، والرملة ، والجليل هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار وفي حلوقكم ، كقطعة الزجاج ، كالصبّار وفي عيونكم ، زوبعة من نار.. هنا .. على صدوركم ، باقون كالجدار نجوع .. نعرى .. نتحدى .. ننشد الأشعار ونملأ الشوار ....nici mie nu imi vine sa cred ce s-a intamplat' Neutral

3.Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!......
Sarbatori fericitee!!!!!

4.██████████ razuieste aici cu o surubelnita si poti castiga marele premiu : o bataie de la tactu ca ai stricat monitoru si mai mult.... o excursie in fata usii....
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Mass-uri:::.. Empty Re: ..:::Mass-uri:::..

Mesaj  Admin Joi Sept 03, 2009 4:54 am

1.intr-o zi se intalnesc dragostea si prietenia.
DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA: dak yo exist u ce rost mai ai?
PRIETENIA raspunde... k sa aduc un zambet acolo unde u ai lasat o lacrima.....

2.In padurea cu alune aveau casa doi pitici.Vine Dan Diaconescu :Bai ELODIA -i pe-aici?:-/

3.(TRIMITE MAI DEPARTE)
COMPANIA ANTI-MASSURI:Va multumesc tuturor celor care trimiteti mass-uri,datorita voua acum am:
-34.000 de ani de ghinion
-n-o sa am noroc in dragoste(asta doar ca n-am trimis cateva 10.000 de mass-uri)
-o sa-mi moara mama de 66 de ori
-o sa-mi inchida messengerul de 20.000.000 de ori ca n-am trimis un mass
-n-o sa mai tina Dumnezeu la mn
-n-o sa fiu sarutat(a)daca nu sunt cu mana pe mouse
-Dumnezeu n-o sa mai deschida nu stiu care poarta a infinitului etern
VA MULTUMESC MULT PENTRU TOATE ASTEA(SI DOAR CA NU V_AM TRIMIS VOUA MASS-URILE ASTEA IDIOATE DESPRE DRAGOSTE,BANI SI NOROC)

4.iti doresc sa ai 3 masini in fata casei tale:politia,pompierii si salvarea...

5.TE ROG CITESTE-L!!!''Azi dimineata cand Dumnezeu a deschis o fereastra in RAI m-a vazut pe mine si m-a intrebat: Copilul meu, care este marea ta dorinta pt. azi??? Iar eu i-am raspuns: Doamne te rog sa ai grija de persoana care citeste acest mesaj, de familia lui, si de prietenii lui speciali. Ei merita asta si ii iubesc foarte mult. Iubireaa lui Dumnezeu este k un ocean, ii poti vedea inceputul dar nu si sfarsitul. Acest mesaj este valabil din ziua in care il primesti. Trimite asta prietenilor tai. Ceva bun se va intampla cu u azi. Ceva pe care u asteptai de mult sa ti se intample. Nu rupe acest lant !!!
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Mass-uri:::.. Empty Re: ..:::Mass-uri:::..

Mesaj  Admin Joi Sept 03, 2009 4:59 am

1.mesajul unui manelist pt iubita sa:
Esty formoasa ca o stele
Mi-ai rupt inima in doi
Toate sufletele mele
Este pentru tu shi noi

2.ochi verzi:
-maniosi
-cuceritori
-ascund ceva...
-misteriosi
-cuceritori
-placuti
-niciodata sinceri
-sufera


3.Prietenii falsi sa imi dea un Buzz... astazi fac prezenta..

4.PeNtRu SaNaTaTeA dUmNeAvOaStRa EvItAtI ExCeSuL dE:sCoAlA , tEmE Si InVaTaT!!!!(scz de mass si eu l-am primit)=))Smile)

5.vand magar model CC an fabricatie 2007 gri metalizat nichelat, copite magneziu, climatronic bizon, urechi reglabile heliomate incalzite, linie audio I-HA.servobici 6 trepte , consum 6% paie, RAR dec 2009,2500 km reali pret 3000 euro usor negociabil posibilitate leasing.rog contactatima pana nu moare !!

6.Anul 1981: 1. Printul Charles se casatoreste. 2.Liverpool castiga Cupa Europeana. 3.Papa moare. Anul 2005: 1Printul Charles se casatoreste. 2.Liverpool castiga Cupa Europeana. 3.Papa moare. CONCLUZIE: Daca Printul Charles se mai casatoreste odata si Liverpool ajunge iar in finala ar fi bine sa-l anunte cineva pe Papa.

7.foaieverdesolzdepesteuiteprostucumciteste =))tare massu
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Mass-uri:::.. Empty Re: ..:::Mass-uri:::..

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum