Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Trist:::..

In jos

..:::Trist:::.. Empty ..:::Trist:::..

Mesaj  Admin Sam Noi 07, 2009 7:45 pm

..:::Trist:::.. West-highland-white-terrier-thumb-334xauto-258
Revista Vanity Fair,cea care ne-a incantat cu ultima sedinta foto a lui Robert,a facut public si ceea ce se pare ca pana acum nu prea se stia..Catelusa lui Robert,Patty,despre care puteti citi pe internet in aproape egala masura ca despre stapanul ei,a murit inca de anul trecut.Chiar de Craciun..Patty era un superb exemplar de terrier alb
West Highland si a ajuns in familia Pattinson inca de cand Robert avea cinci ani.
Legat tot de acest subiect,revista a mai reusit sa afle un lucru foarte dragut.Cea mai mare dorinta a lui Robert este sa aibe o casa,un camin,pentru a-si putea lua un caine care sa suplineasca lipsa lui Patty,despre care Robert spune "mi-a fost ca o sora." Veti spune poate ca si-ar putea lua oricand o casa la banii pe care ii are,dar atunci noi v-am raspunde cu o intrebare.Cand ar avea timp sa stea in ea?Un adevar,destul de trist de altfel,este ca dincolo de imaginea de actor pe care noi o adoram,Robert e doar un om care nu are timp nici macar sa traiasca.Azi intr-un hotel,maine in altul si tot asa...Subliniez ca scumpetea din poza nu este Patty,este doar un catel din aceeasi rasa.Am vrut sa va arat cat de superba era..
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum