Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Veste buna:::..

In jos

..:::Veste buna:::.. Empty ..:::Veste buna:::..

Mesaj  Admin Sam Noi 07, 2009 8:53 pm

Robert a declarat pentru o revista din Mexic lucrurile pe care asteptam sa le aud de ceva timp.Si anume.......

"Incerc sa scriu niste melodii pentru film(Eclipse).Nu stiu daca va fi posibil din cauza programului meu,dar vreau sa o fac. Musica este cealalta parte a mea,este unul din lucrurile care ma completeaza si nu as vrea sa o las in urma pentru nimic in lume.Intentionez sa evoluez in acest aspect.E ceva ce vreau sa dezvolt la fel de mult ca actoria.Vreau o balanta intre cele doua lucruri."

Robert a mai dezvaluit ca s-ar putea sa scoata un album,dar fara ajutorul unei case de discuri. "Mi-ar place sa fac ceva independent",a subliniat el.

"Nu ma intereseaza daca lumea o sa-l cumpere sau nu.Il vreau pentru mine,ca sa am ocazia sa lucrez cu mari muzicieni si lucruri de genul asta. Toti prietenii mei sunt cantareti in Londra.Sunt foarte talentati.Cel mai bun prieten al meu a scris una din melodiile de pe soundtrack(Let me sign),impreuna cu un alt prieten de al meu. Am mers la scoala cu Marcus.El m-a invatat sa cant la chitara.E un extraordinar cantaret si compozitor."
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum