Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Clanul Volturi informatii si opinii personale:::..

In jos

..:::Clanul Volturi informatii si opinii personale:::.. Empty ..:::Clanul Volturi informatii si opinii personale:::..

Mesaj  Admin Mier Iun 30, 2010 3:10 am

Demetri - El e preferatul meu din toata seria, motivele n-as stii sa le spun exact. Pur si simplu ma regasesc in el, si desi nu multe persoane ii acorda atentie, eu consider ca a avut un rol cheie in BD. Daca nu era el si talentul sau, povestea se termina altfel Smile. E calm si politicos, dar in acelasi timp e puternic si impunator prin felul lui de a fi Smile. Team Demetri airlove !!!
Felix - Nu am apucat sa-l descopar prea bine. Mi se pare vulcanic si greu de stapanit. Oricum eu sunt mai atasata de Volturi decat de restul personajelor Smile).
Heidi - Nu-mi place si doar atat. Nu stiu de ce.
Alec - Pentru mine e un copil cu un caracter apropiat lui Demetri.
Jane - Dubioasa =)). Nu ma prea "omor" dupa micuta "vrajitoare", e un pic prea orgolioasa pentru mine.
Aro - Un personaj greu de descifrat si incredibil de bine construit.
Caius - Al doilea ca preferinte. Imi place de el fiindca stie ce vrea, se impune si nu lasa sa se vada frustrarea sa. E fascinant :">.
Marcus - Marcus e Marcus si cu asta am spus tot
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum