Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Robert:"Zac Efron ar fi fost un vampir mai bun!:::..

In jos

..:::Robert:"Zac Efron ar fi fost un vampir mai bun!:::.. Empty ..:::Robert:"Zac Efron ar fi fost un vampir mai bun!:::..

Mesaj  Admin Mar Sept 08, 2009 5:58 am

De cand cu succesul filmului "Twilight",esti tratat ca un superstar.Ti-a-i imaginat vreodata ca va fi asa?
Rob:NU!!!Mise pare incredibil ca un vampir poate entuziasma oamenii intr-atat.Aici, in L.A. nici nu ma mai incumet pe strada
Dar daca lucrurile o iau razna pot oricand sa ma intorc in Londra.

Ai jucat in filmul "Harry Potter-Pocalul de foc"...Daniel,Emma si Rubert au avut dupa multi fani si multe responsabilitati:
nu iti este un pic frica de asta?
Rob:Eu joc un vampir si vampirii sunt rai,nu buni.Eu nu sunt un baiat bun sau cuminte.In toate interviurile spun ca este doar
un rol si ca nu are nimic de aface cu mine.Si acest Lucru nu se va schimba.Sunt cum sunt.

Cum te-ai descurcat cu critica fanilor legata de aflarea vestii ca vei juca rolul lui Edward Cullen?
Rob:Chiar ma asteptam la asta ,tocmai de aceea mi-a fost si un pic frica de acest rol.Zac Efron ar fi fost si el cu siguranta
un vampir bun!(rade)

Cine te-a convins pana la urma?
Rob:Nimeni, de fapt.Imi placea de Kristen si atunci mi-am dorit sa particip si eu la preselectie.Oricum nu credeam ca voi fi
ales.Dar cand am ajuns apoi in studio era totul foarte cool-o atmosfera foarte buna!Din acel moment chiar mi-am dorit sa primesc
acel rol.De fapt este singurul rol de mult timp de care chiar aveam chef.


In roman este vorba de cat de frumusel si deosebit este Edward.Acum tu esti cel despre care se spune ca e feumos si deosebit.Nu e bizar?
Ba da!Anul trecut,cand inca nu ma stia aproape nimeni,trebuia sa lupt pentru atentia unei fete.Acum, cand Stephenie Meyer
spune ca sunt frumos,atrctiv si deosebit nu mai fac fata admiratoarelor.Cred ca oricine sar bucura de aprecierea lui S.Meyer.

Tu esti cel care canta la finalul filmului?
Rob:Da,la pian..In Twilight sunt 2 scene:una de la restaorant si una la finalul filmului.Partea comica este ca inainte
sa ma fi decis pentru actorie imi doream de fapt, sa merg la Paris si sa lucrez ca pianist prin restaorante.


Te vei lansa si in muzica sau te vei concentra in continuare pe actorie?
Rob:Deocamdata vreau sa ma concentrez pe actorie.Ma gandeam eu asa, pentru mine,ca in urmatorii 5 ani voi munci foarte mult voi primi roluri bune si nu-mi va mai ramane
timp aproape deloc pentru concedii.Daca lucrurile vor evolua asa cum mi-am imaginat eu,as fi destul de prost sa ratez aceasta posibilitate.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Robert:"Zac Efron ar fi fost un vampir mai bun!:::.. Empty Re: ..:::Robert:"Zac Efron ar fi fost un vampir mai bun!:::..

Mesaj  Admin Mar Sept 08, 2009 6:01 am

Locuiesti acum in Los Angeles?
Rob:Nu chiar.Am acolo o locuinta mobilata,inchiriata la luna si un telefon.Ceea ce vreau sa spun este ca pot oricand sa-mi fac bagajele si sa ma mut inapoi la Londra.
Parca nu cred inca in tot ceea ce mi se imtampla si tocmai mie...

Ce gen de om esti in particular?

Rob:Sunt mai degraba un singuratic careia nu ii place sa se deschida in fata unui strain.Am intotdeauna nevoie de mai mult timp pentru a ma inmiia si a-mi arata sentimentele.

Un singuratic?Ai probleme sa-ti gasesti prieteni?
Rob:Nu exista decat putini oameni carora le acord din timpul meu.Urasc sa vorbesc la telefon si nu pot avea o relatie cu cineva care nu isi doreste sa-si petreaca timpul cu mine.

Suna un pic freaky,nu crezi?
Rob:Se poate,sunt un tip cu o personalitate aparte.Am o masina super veche,care risca sa se rupa in bucati de la luna la luna,dar refuz sa imi iau alta.
Era de 5 ori sa mor in ea pentru ca nu mai este chiar functionabila ,dar vreau sa folosesc si ultima din cele 2000 de lire sterline.
pe care le-am platit pentru ea.Sunt foarte zbarcit.

Iti este dor de orasul tau natal,Londra?

Rob:Da!!!Ce ma inebuneste pe mine aici in L.A. este faptul ca nu pot merge nicaieri pe jos.Peste tot trebuie sa merg cu masina.
Dar cel mai mult imi este dor de catelul meu.In drum spre Roma am avut o escala la Londra.Cand zburam peste oras ,aproape imi venea sa plang.

Cum ai compara fanii Harry Potter si cei Twilight?Sunt aceeasi sau se aseamana?
Rob:Mi se pare ca fanii"Harry Potter" apreciaza filmul si actiunea la fel de mult ca si personajele.Nu percep actorii ca pe niste sex-simboluri.Fanii Twilight sunt altfel.Am
avut recent de-a face cu o fata de 14 ani care m-a intrebat saca m-ar putea musca in zona intima.

Primesti des asemenea propuneri indecente?
Rob:Nu sunt nici macar propuneri indecente.Romanul est de fapt foarte erotic si sexual.cred ca in perioada adolescentei
,candun tanar isi descopera sexualitatea,ii este mai usor sa se imagineze alaturi de o persoana ca Edward decat sa vorbeasca cu baiatul din casa de alaturi.

Te-ai indragostit vreodata in viata reala de o fata nepotrivita?

Rob:Nu pot spune daca a fost cu adevarat nepotrivita.Ea ca persoana,sigur nu,poate doar pentru mine.

Si ce tip de caracter ar trebui sa aiba fata ideala pentru tine?

Rob:hmm...e greu de spus.Imi plac fetele nebunatice si misterioase,care au o latura ascunsa si intunecata.
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum