Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Despre a fi vampir:::..

In jos

..:::Despre a fi vampir:::.. Empty ..:::Despre a fi vampir:::..

Mesaj  Admin Sam Noi 07, 2009 8:12 pm

"Daca stai sa te gandesti,a fi vampir inseamna a trebui sa ucizi oameni pentru a te hrani cu sangele lor,si tot ce primesti in schimb e faptul ca poti sa alergi foarte repede sau ca poti arunca lucruri de colo colo.E un schimb destul de jalnic.
La fel si faptul ca poti trai vesnic.N-as vrea asta,sub nici o forma.Nu cred ca exista cineva care ar vrea,nu?De exemplu matusa mea.Are 97 de ani,o femeie foarte amuzanta,dar de fiecare data cand vorbesc cu ea imi spune acelasi lucru:"data viitoare cand mai vii sa ma vezi,adu-mi niste otrava."Iar eu zic:"aa da,ok."pentru ca inteleg ce vrea sa spuna.Sa traiesti vesnic?Nu vad ceva mai groaznic de atat..."
(Robert Pattinson)
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Despre a fi vampir:::.. Empty Re: ..:::Despre a fi vampir:::..

Mesaj  Admin Sam Noi 07, 2009 8:48 pm

Despre intimitate...
"Sunt o persoana deschisa,imi plac lucrurile normale.Dar acum exista zvonuri despre locurile in care imi place sa merg,si nu mai pot merge acolo.Am incercat o data.Am vrut sa-mi serbez ziua in acelasi loc dintotdeauna si a fost un esec total,au fost atatia oameni,n-am putut sa ma simt bine.Din acel moment,am incercat sa evit locurile in care pot fi vazut si pot deveni punctul de atractie al paparazzilor si al oamenilor curiosi."

Despre New Moon...
"Este o poveste de dragoste,dar in acelasi timp ceva o face intunecata.Cred ca oamenilor le place sa aiba un secret in relatiile lor cu prietena sau prietenul.Mentine lucrurile mai incitante.Si sincer,chiar daca nu e un film de actiune,este mult mai masculin(nr.decat Twilight).Nu am simtit ca joc intr-un film de fetite si astfel am putut sa ma simt mult mai legat de filmul asta.
Cartea mea preferata a fost intotdeauna a doua,sunt multe lupte acolo.De asemenea,in filmul asta,situatia prin care trece Edward este mult mai masculina,in timp ce in Twilight imi era cam greu sa ma exprim.
Oricine a trecut printr-o despartire va intelege daca am jucat sau nu bine."
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum