Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::..

In jos

..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::.. Empty ..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::..

Mesaj  Admin Mar Sept 08, 2009 6:20 am

demi lovato il uraste pe taylor lautner?

pe contul personal twitter, demi a postat urmatoarele lucruri:
"tocmai am terminat un cantec despre un tanar actor de hollywood egoist, care crede ca este noul heartbreaker in oras si care crede ca poate avea ce fata vrea"
"Very Happy"
"indiciu: Este portocaliu!"(probabil se referea la Orange, retea mobila... este si in SUA?)
"NUUU nu e zac.. doar voiam sa stiti despre ce este noul meu cantec:D" (about 18 hours ago toate)

"Taylor Lautner nu e Orange. nu e el. Probabil majoritatea nu il cunaosteti"
"Asta e ultima oara cand voi mentiona un baiat:))" (about 1 hour ago amandoua)

iar la premiera filmului Hannah montana the movie, actrita/cantareata a vorbit cu ziaristii revistei Twist, despre pozele ei cu Taylor de la KCA si la afirmatia ziaristilor ca cei doi ar face un cuplu dragut, ea a respins acest lucru
"Doamne, nu! El pare noul tip de HEARTBRAKER, iar eu sunt tipul de fata mai linistita"

Credeti ca de fapt la Taylor se referea?
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::.. Empty ..:::Taylor Lautner: “La 17 ani doar mă distrez”:::...

Mesaj  Admin Mar Sept 08, 2009 6:28 am

Taylor Lautner ne-a vorbit atât despre rolurile din “Twilight” şi “New Moon”, cât şi despre fete… mai exact l-am întrebat despre relaţia cu Selena Gomez… Iată câteva întrebări şi răspunsuri:

BRAVO GiRL!: Atunci hai să vorbim de noul tău proiect…

Taylor: Sigur că da, cu cea mai mare plăcere… Îmi place că de data asta, în “New Moon” rolul meu va fi mai mare. Nu-mi imaginam că preselecţiile să fie atît de dure şi să dureze atât de mult.

BRAVO GiRL!: Şi totuşi ai luat rolul. Cum te-ai pregătit?

Taylor: Nu m-am pregătit nicicum. M-am prezentat la casting şi doar atât, pentru că nu aveam idee de ce se întâmplă. Nu citisem niciun volum din seria „Twilight” (râde).

BRAVO GiRL!: Deci n-aveai habar că vei juca în mai multe filme după „Twilight”?
Taylor: (râde) Cam aşa ceva. Nu ştiam că voi juca într-o continuare. Oricum Jacob suferă o transformare în “Lună plină” şi veţi vedea şi voi asta pe marile ecrane.

BRAVO GiRL!: A trebuit să faci ceva eforturi pentru acest rol?

Taylor: Cam da… Câteva luni n-am ieşit din sala de forţă. Îmi place sportul şi acum am avut ocazia să-mi dezvolt musculatura. Mă vedeţi voi mai mic, însă pot învinge un uriaş (râde).
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::.. Empty ..:::Taylor Lautner sexxy in Teen Vogue:::..

Mesaj  Admin Mier Sept 09, 2009 3:50 am

Taylor Lautner se află pe coperta numărului de octombrie al revistei “Teen Vogue”.

În
interviu a declarat că şi-ar dori o iubită care poate să îi fie şi cea
mai bună prietenă: “Să fie o fată care să-i poată spună orice unui
băiat, iar încet acea prietenie să se transforme în altceva… folosesc
cuvântul “transformare” foarte des în ultimul timp, pentru că asta face
Jacob”.

“Cred că fanii l-ar fi iubit pe oricine care l-ar fi jucat pe Jacob, dar eu am avut norocul acesta”, a mai menţionat actorul.

Iată câteva poze din shooting:

..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::.. Tailor
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::.. Empty Re: ..:::Noutati, interviuri, stiri, articole... cu Taylor!:::..

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum