Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::Colegii din Twilight despre Robert:::..

In jos

..:::Colegii din Twilight despre Robert:::.. Empty ..:::Colegii din Twilight despre Robert:::..

Mesaj  Admin Sam Noi 07, 2009 8:29 pm

Kellan(Emmet)
Daca toata echipa s-ar lua la bataie..
"I-as bate pe toti,inclusiv pe Taylor,fara indoiala.Daca ar sari toti odata pe mine,poate ar avea sanse/Rob loveste destul de tare,totusi."

Nikki(Rosalie)
Prima impresie
"Nu prea mai stiu ce am gandit prima oara despre Rob.Parerea mea despre el a fost intotdeauna cam aceeasi.E un tip extraordinar,e foarte talentat,dar nu sunt asa apropiata de el ca de restul colegilor."
A lamurit lucrurile
"Am fost la un eveniment acum cateva saptamani,iar ei mi-au spus"Ai ratat ziua de nastere a lui Rob,cum te simti?".Iar eu am spus"E in regula,l-am sunat."Iar ei au scris"E clar ca e suparata dupa despartire."Ce despartire??Rob si eu n-am fost niciodata impreuna!

Ashley(Alice)

"Cand l-am intalnit prima oara pe Rob,nu mi-a lasat nici o impresie.E tacut,nu prea iese in evidenta.N-a facut nimic de genul:"Hey,ce faci?Eu sunt Rob!"Mi l-a prezentat Catherine,si eu am spus:"aa,ok."Acum cand vad ca toate fetele suspina dupa el,ma uit in urma mi se pare amuzant."
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum