Twilight Mania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..:::5 secrete despre Twilight!:::..

In jos

..:::5 secrete despre Twilight!:::.. Empty ..:::5 secrete despre Twilight!:::..

Mesaj  Admin Mier Sept 09, 2009 9:52 pm

1.Rob si Kristen in afara filmarilor.
Perechea - cuplu pe scena - au fost vazuti alintandu-se in Vancouver recent, dar colegii de film insista ca nu e vreo poveste fierbinte de dragoste intre ei - inca, totusi.

"Desigur ca e chimie intre ei: Sunt Bella&Edward!" spune Justine Wachsberger, 24, care o joaca pe iubitoarea de vampiri Gianna in film. "Dar aparent sunt doar prieteni buni."

Rathbone [Jasper] adauga ca oricand echipa e impreuna, Pattinson si Stewart "nu-i trateaza pe restul diferit [decat ceilalti membri ai cast-ului]. Suntem toti egali in camera. Suntem ca o familie."

2.Cel mai mult se vorbeste despre Bromance [iubirea frateasca].

"Eu si Mike [Welch] (Mike Newton in NM)" glumeste Justin Chon, 28, care il joaca pe prietenul Bellei, Eric Yorkie. "Eu si mike suntem indragostiti ca doi frati. Iubim sa ne petrecem timpul impreuna si sa vorbim despre lucruri prostesti." [nu sunt gay]

3. Echipa e inca inconjurata.
Actorii din Twilight cu roluri mici si mari isi petrec impreuna majoritatea timpului si au dezvoltat o pasiune de a explora frumosetea locurilor canadiene si italiene.
"Te-ai astepta la atitudini de divi din moment ce sunt asa faimosi, dar sunt foarte draguti si cu picioarele pe pamant" spune Wachsberger.

4. Fanii ar trebuie sa saliveze dupa New Moon.

"Cred ca va fi mai bun decat primul" spune Chon. "Cred ca [regizorul] Chris Weitz va face o treaba buna cu el. Am fost foarte impresionat. Cred ca va fi uimitor.

Wachsberger adauga" "Nu pot da alte detalii, dar ar trebui sa va asteptati la neasteptat."


5.Diverse.

"Rob e un vocalist si chitarist incredibil. Kristen chiar poate canta la chitara" dezvaluie Jackson Rathbone, 24, care il joaca pe vampirul Jasper Hale. "Sunt niste artisti multi-talentati". De fapt, interesele muzicale ale echipei leaga toate echipa, spune Rathbone, membrul formatiei 100Monkeys: "Rob ne leaga pe toti; el, Kristen si Nikki petrec mult timp impreuna, iar Kellan,Ashley si Peter ar sta toti impreuna, ar canta si sta."
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 392
Data de inscriere : 02/08/2009

https://twilightmania.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum